Profesyonel Hizmet

Firmamız gerek ürünleri gerek personeli gerekse hizmet kalitesiyle sizlere birinci sınıf müşteri memmuniyeti yaşatacaktır.

Gerçek renk kalitesi

Dolumunu yaptığımız tonerlerde gerçek renk kalitesini ve baskı sayısını yakalayacağınızdan emin olabilisiniz.

Garantili toner dolumu

Sözde değil garantili toner dolumu gerçekleştiriyoruz. Doldurmuş olduğumuz üründe problem çıkarsa ücretsiz yeniliyoruz.

Paranıçı sokağa saçmayın

Kalitesiz domulara ve düşük kaliteli ürünlere para vererek paranızı sokağa saçmayın. En uygun fiyatlar PRİNTEK' te.

Beşiktaş Toner Dolumu

İstanbul’ un en nadide ve güzel ilçelerinden birisi olan Beşiktaş ilçesi ve çevresinde gün içi toner dolumu ve kartuş dolumu hizmeti sunmaktayız.

Beşiktaş toner dolumu ve beşiktaş kartuş dolumu hizmetlerimiz garantili olup beşiktaş bölgesine gün içinde acil toner dolum servisimiz bulunmaktadır.

Beşiktaş Toner ve Kartuş Dolumu

Firmamız beşiktaş bölgesinde HP, oki, olivetti, panasonic, lexmark, samsung, canon gibi yazıcı markalarının dolumu gerçekleşebilen toner ve kartuşlarının dolumunu gerçekleştirmektedir.

Firmamızdan toner dolumu veya kartuş dolumu hizmeti satın almak isterseniz şayet 0212 236 24 96 nolu Beşiktaş toner dolum çağrı numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

Muadil Toner ve Kartuş

Firmamız ayrıca muadil toner ve kartuş satışıda gerçekleştirmektedir. Dolumu yapılamayan toner modelleri için çok cüzzi rakamlar ile muadil toner satın alabilirsiniz. Muadil tonerlerin orjinal tonerlerden hiç bir farkı olmayıp aynı çıktı kalitesini vermektedir.

Yazıcı Fotokopi kiralama

Firmamızın hizmetlerinden bir taneside yazıcı ve fotokopi kiralama servisidir. Yazıcı ve fotokopi makinaları karşılıklı sözleşme yapılarak kiraya verilebilmektedir.

Yazıcı tamir servisi

Beşiktaş bölgesi için firmamızdan alabileceğiniz bir başka hizmet ise yazıcı / printer tamir servisidir. Cihazınızın arıza yapması durumunda bizlerden yazıcı teknik servis hizmeti satın alabilirsiniz. Firmamız mağdur olmamanız için yazıcınızın tamir edilene kadar firmanıza yedek yazıcı bırakmaktadır.

Markalar :

Beşiktaş hp toner dolumu, Beşiktaş oki toner dolumu, Beşiktaş samsung toner dolumu, Beşiktaş canon toner dolumu, Beşiktaş lexmark toner dolumu, Beşiktaş olivetti toner dolumu, Beşiktaş epson toner dolumu, Beşiktaş xerox toner dolumu

İlgili bağlantılar:

Bağlantılar: , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

ThemeBox

AIT-Themes icon Themeforest icon Twitter icon Facebook icon YouTube icon
Our Portfolio
open/close
Colors Settings
Background images
Font
Homepage Options
Our WordPress Themes